Післяматчеве інтерв`ю з Сергієм Ребровим. ВІДЕО

Динамо Київ 20 Квітня, 16:17
По завершенню матчу з полтавською «Ворсклою» в.о. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров дав флеш-інтерв'ю.

По завершенню матчу з полтавською «Ворсклою» в.о. головного тренера київського «Динамо» Сергій Ребров дав флеш-інтерв'ю.

- Сергій Станіславович, коли більше хвилювались, коли були футболістом як дебютували за «Динамо», чи сьогодні, як тренер?

- Завжди переймаєшся. Авжеж, тренером більше переймаєшся, тому що, на жаль, ти зможеш тільки підказками щось змінити на полі. Я вважаю – тренером більше переживаєш.

- У сьогоднішньому матчі що скажете? Наскільки задоволені тим, що відбувалось на полі?

- Авжеж, не дуже задоволений, тому що, все таки, так як ми зіграли в обороні, ті провали які були – вони повторюються. Звісно, це засмучує. Але те, що створили достатньо моментів та переломили хід поєдинку, то напевно дякувати хлопцям.

- Наскільки ми побачили, то проблема у футболістів психологічна була. Коли пропустили, трошки руки у них опустилися, погодитесь?

- На жаль, ця проблема є. Після пропущеного м'яча завжди існує якась нервозність. Я вважаю, потрібно продовжувати так само діяти, про що ми домовились. У другому таймі, коли забили перший м'яч, почали грати у той футбол, у який домовлялись.

- Побачили від вас сьогодні новий розіграш кутових, ось ця от стіночка при стандартах, це ви напрацювали за ці два дні?

- Ні, ми і раніше награвали, просто, напевно, раніше ніхто нічого не бачив.