.
- Після вилучення команда дуже сильно «підсіла», «Динамо» цим скористалося і ми пропустили два голи.
- Другий тайм Ви більше захищалися ніж атакували...
- Намагалися грати за рахунком, захищалися і хотіли утримати рахунок, але не вийшло.
- Головний тренер у перерві просив вас утримати рахунок?
- Ні, просив грати так, як в першому таймі, але так вийшло, що «Динамо» випустило ще одного форварда, почали більше атакувати, а ми намагалися діяти на контратаках.
- Після матчу із Шахтарем команда відновилася?
- Так, був цілий тиждень, цього було достатньо.
- Василь Сачко розповідав про особливості гри «Динамо», можливо налаштовував, що Олег Блохін пішов у відставку?
- Ні, на рахунок головного тренера ми не розмовляли, переглядали матчі «Динамо», як завжди дивимося матчі суперника, аналізуємо їх.