Санжар Турсунов: «Після вилучення команда дуже сильно «підсіла». ВІДЕО

Динамо Київ 20 Квітня, 17:07
Півзахисник полтавської «Ворскли» прокоментував поразку своєї команди від «Динамо»

.

- Після вилучення команда дуже сильно «підсіла», «Динамо» цим скористалося і ми пропустили два голи.

- Другий тайм Ви більше захищалися ніж атакували...

- Намагалися грати за рахунком, захищалися і хотіли утримати рахунок, але не вийшло.

- Головний тренер у перерві просив вас утримати рахунок?

- Ні, просив грати так, як в першому таймі, але так вийшло, що «Динамо» випустило ще одного форварда, почали більше атакувати, а ми намагалися діяти на контратаках.

- Після матчу із Шахтарем команда відновилася?

- Так, був цілий тиждень, цього було достатньо.

- Василь Сачко розповідав про особливості гри «Динамо», можливо налаштовував, що Олег Блохін пішов у відставку?

- Ні, на рахунок головного тренера ми не розмовляли, переглядали матчі «Динамо», як завжди дивимося матчі суперника, аналізуємо їх.