Сергій Ребров: «Будемо грати в два нападники»

Динамо Київ 20 Квітня, 17:31
Післяматчева прес-конференція в.о. головного тренера Сергія Реброва про матч 26 туру української Прем'єр-ліги «Динамо» - «Ворскла»:

В.о. головного тренера Сергій Ребров - про переможний матч киян проти полтавської «Ворскли» (2-1):

- Гра була важкою, інакше і бути не могло. «Ворскла» бореться за вихід в Лігу Європи. Те, як вона дисципліновано зіграла з «Шахтарем», сьогодні нам довело, що полтавська команда - серйозний суперник. Вдячний хлопцям за те, що вони дістали із середини з надр те, що й потрібно було дістати і вирвали цю перемогу.

- Скажіть, будь ласка, що потрібно зробити, щоб команда грала весь матч так, як сьогодні останні 10 хвилин?

- Не десять хвилин. Але перед цією грою те ж саме говорили про матч з «Шахтарем», що ми провели різні тайми.

Ми говорили про те, що потрібно виходити перші хвилини і починати грати так, як і перший тайм. Вийшло трохи не так, і знову ж безглуздий гол, який, на жаль, вже не перший раз.

- Ви говорили хлопцям, що колись був приз «За волю до перемоги»? Чи вони самі це зрозуміли?

- Вони самі все зрозуміли і переломили хід зустрічі. Звичайно, було складно. «Ворскла» дуже грамотно оборонялася, не залишаючи вільного простору. З цього ми намагалися будувати все через середину поля, хоча ми домовлялися зовсім про інше. Ті голи, які ми забили, були забиті в результаті подач через фланги.

- Скажіть, чи проводилася напередодні матчу робота зі стандартами? Чи награвалися нові схеми?

- Так, вони були. Думаю, ви й самі бачили. Просто вони не завжди проходили, і навіть сьогодні я попередив хлопців про те, що якщо вони забули, нехай підійдуть і подивляться. Але сьогодні, якщо вам сподобалися стандарти, то мені абсолютно не сподобалися.

- Які ваші відчуття на новій посаді?

- Це – нелегко. Динамо Київ, як на мене – це найвеличніша команда України. Виводити вперше таку команду на гру – це велика відповідальність для мене. Немає значення, чи ти виконуючий обов'язки, чи головний тренер – це важко. Я вдячний хлопцям, що вони допомогли мені це зробити і виграли цей матч.

- У другому таймі ви перейшли на схему 4-4-2. Наскільки можна припускати, що ця тактика буде зустрічатися частіше, ніж при інших тренерах?

- Я вважаю, що Браун – нападник високого рівня. Але у деяких іграх, якщо ви вважали, що ми грали 4-1, 5-1, то іноді і Ярмоленко, і Ленс лишалися попереду. У Ярмоленка іноді були функції нападника і він вдало грав. Зараз треба було підсилювати. Я впевнений, що буду використовувати схему в два нападники. І Браун, і Мбокані – нападники дуже високого рівня.

- Прокоментуйте, будь ласка, гру Беланда. Склалося таке враження, що сьогодні він грав окремо від команди.

- Я так не вважаю. Просто він пропустив багато часу, були проблеми із вагою. Зараз я бачив його бажання та прагнення, він хотів щось зробити, але через деякий час напевно не вистачило сил, тому що рівень підготовки, на жаль, недостатній. Те, що Юнес являється футболістом дуже високого рівня - я не маю сумніву. Хоча б з тієї гри із «Металістом». Це була одна з кращих його ігор. Він 90 хвилин носився, відбирав, старався. Сьогодні, на жаль, цього не було. Мабуть, рівень підготовки йому сьогодні не дозволив.

- Чому сьогодні був відсутнім Лукман Аруна?

- Аруна відпросився ще в Олега Володимировича. В нього дівчина народжувала. Він успішно став батьком. Прилетів тільки сьогодні вдень.

Фото: Ілля Губань

Читайте також: Післяматчеве флеш-інтерв`ю з Сергієм Ребровим. ВІДЕО