В програмі «Великий Футбол» головний тренер «Чорноморця» прокоментував можливість переходу в «Динамо» Київ.
- Повторю те, що вже казав раніше: у мене є бажання працювати в топ-клубі. Якщо надійде така пропозиція, я з великим задоволенням розгляну її. Я хотів би цього. Чи зрозуміє це керівництво мого теперішнього клубу? Це життя, ми такі речі обговорювали. Їх повинні розуміти всі розумні, мудрі люди,
– підсумував Григорчук.
Нагадаємо, що в останній час ходить дуже багато чуток з приводу того, що саме Роман Григорчук обійме посаду головного тренера київського «Динамо». Іншим можливим кандидатом називають Мирона Маркевича, який нещодавно також висловив бажання попрацювати в київському клубі.