Ігор Суркіс: «Незабаром ми так договоримось, що будемо боротись за виживання»

Динамо Київ 20 Квітня, 22:06
Ігор Суркіс прокоментував період перебування Олега Блохіна на посаді головного тренера «Динамо» Київ

В ефірі програми «Великий Футбол» президент київського «Динамо» прокоментував період Олега Блохіна на посаді головного тренера киян.

- Київське «Динамо» в історії незалежної України не займало ще ті місця, які ми зайняли в минулому сезоні та займемо в цьому. Дай Боже, щоб ми опинились хоча б в п’ятірці. Незабаром ми так договоримось, що вже за виживання боротись будемо, -

зазначив

Ігор Михайлович.