Це була найкраща гра Адріану: він чіплявся за м’ячі, відбирав, боровся. Ясна річ, що в обороні у «Динамо» лебідь, рак і щука, але все ж. Взагалі, я б перший м’яч присвятив Вукоєвичу – це його вина. Він звик грати лежачи. Міг пас в сторону віддати, -
зазначив Леоненко.