- Лауренциу Регекампф, повідомляє портал fanatik.ro.
Деякий час 38-річного тренера преса відправляла то в один, то в інший клуб Бундесліги, але це були лише чутки. Хоча вони не виникають на рівному місці, тому київському «Динамо», якщо воно хоче бачити у своїх рядах Регекампфа, потрібно виграти конкуренцію в інших клубів і виплатити румунському гранду компенсацію у вигляді 1 мільйона євро за достроковий розрив контракту.
«
Динамо» хоче запросити молодого тренера, який надав би команді атакуючий стиль гри. Але це повинна бути особистість, яка зможе протистояти великим іменам у команді. Регекампф відповідає усім цим вимогам
», - повідомляє джерело румунського видання.«
Відповідно до контракту у випадку його дострокового розірвання, я повинен заплатити компенсацію в розмірі одного мільйона євро. Тому, будь-яка команда, яка хоче мене запросити, повинна внести цю суму. Хоча одного разу власник команди сказав мені, що хоче, щоб я продовжив тренувати його команду» -
повідомив Регенкампф.
Лауренциу Регекампф народився 19 вересня 1975 року. За час своєї футбольної кар’єри пограв у багатьох європейський клубах: «Санкт-Пельтен» (Австрія), «Кіндию» (Тирговіште, Румунія), «Стяуа» (Бухарест, Румунія), «Літекс» (Болгарія), «Єнергію» (Коттбус, Німеччина), «Алеманію» (Німеччина) та «Кайзерслаутерн» (Німеччина).
Тренує «Стяуа» з 2012 року. За час свого перебування на посту головного тренера бухарестського клубу виграв з ним чемпіонат Румунії, дійшов до 1/8 Ліги Європи, де програв «Челсі». Наразі його «Стяуа» за один крок до другого поспіль чемпіонства Румунії.