Олексій Андронов: Краще Грозний, ніж Григорчук

Динамо Київ 21 Квітня, 08:22
Відомий російський коментатор Олексій Андронов прокоментував відставку Олега Блохіна та його думки з приводу Романа Григорчука в «Динамо».

Відомий російський коментатор, давній фанат київського «Динамо», Олексій Андронов у свої конференції на rsport.ru прокоментував відставку Олега Блохіна та його думки з приводу Романа Григорчука в «Динамо».

Відставка Блохіна: Логічне рішення, я його чекав. Краще жахливий кінець, ніж жах без кінця....

Новий головний тренер: Поки (до кінця сезону) – нікого (не запросять – ред.). Ви, я сподіваюсь, розумієте, як важко буде затягнути іноземця в сьогоднішню Україну.

Про Романа Григорчука: Я все ж таки маю сподівання, що до «Григорчука в Динамо» не дійде. Краще вже Грозного взяти...