Ведучий програми «Профутбол» поділився своїм ставленням до зміни тренера «Динамо». Про це повідомляє сайт shahta.org.
«Згадайте, що Юрій Павлович Сьомін також поїхав з «Динамо», програв «Шахтарю». Це вже комплекс?», -
нагадав Циганик в ефірі 2+2.
«Динамо» може добре зіграти з «Дніпром», з «Металістом», а по відношенню до «Шахтаря», вже, мені здається, якась боязнь. Таке враження, що 3 роки ніхто не аналізує, як грає «Шахтар». Просто ніхто», -
розчаровано сказав журналіст.