Богдан Михайличенко викликаний до збірної України (U-18)

Футбол України 21 Квітня, 11:29
Півзахисник дублюючого складу «Динамо» Богдан Михайличенко отримав черговий виклик до збірної України (U-18).

Старший тренер «жовто-синіх» Олександр Головко включив динамівця до складу футболістів, які візьмуть участь у щорічному міжнародному турнірі Slovakia Cup-2014».

Юнацька збірна України зіграє в групі «А», де її суперниками будуть команди Чехії, Словаччини та ОАЕ. Поєдинки з цими колективами «жовто-сині» проведуть 28 та 29 квітня, а також 1 травня відповідно. 2 травня відбудеться фінальна частина змагання.

Зазначимо, що з «біло-синіх» в минулому сезоні на турнірі «Slovakia Cup-2013» брали участь Георгій Бущан, Олег Маїк, Дмитро Хльобас, Віталій Гемега, а також вже екс-динамівець Олексій Хобленко.