«Моє майбутнє буде вирішуватись в кінці цього сезону. Моя кар’єра в Сент-Етьєні? Я зроблю все, щоб тут залишись, але ще повинні домовитись клуби між собою. Я не хвилююсь з цього приводу, тим більше з команди нещодавно пішов Олег Блохін. В київському клубі буде новий тренер, нова команда, тому, я не виключаю свого повернення до київського клубу,
- цитує футболіста Canal+ з відсилкою на офіційний телеканал французького клубу.
«Київ? Ні, я не вважаю свій перехід до київського «Динамо» помилкою. Я застоявся на одному місці в «Бордо». Мені потрібен був новий виклик. Чому не вийшло закріпитись в складі? Після того, як я підписав контракт, я тренувався з командою всього 10 днів, а потім одразу мене кинули в бій. У вересні моя ігрова форма бажала кращого. Звичайно, якщо б я заграв в «Динамо», я б залишився там і надалі.»