Тренер Іллічівця в ефірі програми «Профутбол» розповів про політику топ-клубів УПЛ щодо оренди їх гравців в інші клуби.
- Практикою такої оренди треба захоплюватися, її потрібно підтримувати. Бо в інших клубах такого нема. Я би хотів взяти гравців з «молодіжки» «Динамо», «Чорноморця», але чи дадуть мені їх? Ні, не дадуть, і в себе їх не використають. А «Шахтар» дає, і ми їх використовуємо. Треба хвалити таку політику «Шахтаря», що в них працює академія та футболісти грають не невідомо де, а в Прем`єр-лізі — Кулач, Тотовицький, Чурко, Ордець, Гречишкін. Продовжувати?
Яка ще школа в країні надала стільки футболістів, які грають в основному скаладі? Наведіть приклади? Аналогів немає! Ніяка! Всі кажуть, мовляв, гравці орендовані в нас. А що означає, орендовані? Вони не виконують установки в нас?
- цитує Павлова ua.tribuna.com.