Саленко: «Ребров не просто розповідає, але й бігає з футболістами»

Динамо Київ 22 Квітня, 09:19
Футбольний експерт відвідав тренування столичного клубу.

«Зміни в «Динамо» вже назрівали. Я дивився на тренування хлопців, Сергій не просто їм розповідає, але і бігає з ними. Але поки про щось нове говорити рано. За кілька днів щось зробити неможливо. Так, з'явилося нововведення при стандартах, але, в першу чергу, треба командну гру робити. А за два місяці це нереально. Стандарти - це просто окремі ігрові епізоди. Поки «Динамо» виграє тільки за рахунок індивідуальної гри, за рахунок потужних крайків - Гусєва, Ярмоленка. Їм потрібна повністю нова стратегія, але якщо Ребров побуде тільки два місяці, а потім прийде новий тренер, то толку від цієї роботи буде мало. Зараз у Сергія складний момент - йому потрібно використовувати найкраще з того, що є. І він правильно робить, що використовує атакуючу потужність команди по максимуму. Те, що з «Ворсклою» вийшов в пару до Мбокані Ідейє, тому доказ. Адже оборона у киян виглядає не дуже. Але поки «Динамо» ще колишнє. Тієї «динамівської гри» ще не дуже видно», -

цитує Саленка газета «Сегодня».

Чи пробуде Ребров біля керма «Динамо» довше, ніж два місяці, це питання. Чутки відправляють до київського клубу і екс-наставника «Рубіна» Бердиєва, і екс-коуча московського «Динамо» Петреску, і тренера «Стяуа» Регекампфа. «На даному етапі той, хто бачить команду зсередини, краще зробить, ніж хтось з іноземців. Новому тренеру знадобиться знову ж час, щоб перекроїти команду під себе. А ми зараз по Рамосу бачимо, скільки йому часу знадобилося на те, щоб поставити нормально гру. А Ребров їздив, брав досвід і в Німеччині, і в Англії. Спостерігав за тренерською роботою. Та й поки я не бачу, хто з іноземців міг би приїхати в Україну».