24 квітня в Одесі відбудеться матч 20-го туру Прем'єр-ліги «Чорноморець» - «Динамо» (початок о 19:30).
Для всіх любителів футболу, які бажають підтримати «Динамо», на стадіоні «Чорноморець» буде виділений сектор №9. Вхід на нього - безкоштовний!
Отримати квитки можна перед початком матчу біля входу в зазначений сектор. При собі необхідно мати динамівську атрибутику.
Телефон контактної особи ФК «Динамо» Київ: +38 093 1916077 (Анатолій Григорович).
Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх вболівальників підтримати команду у важливому матчі в Одесі!