Михайло Фоменко розповів про можливу натуралізацію легіонерів в інтерв'ю Sport.ua.
- Ми завжди відштовхувалися від реальності, а не від чуток. Коли зміна громадянства відбудеться, тоді будемо дивитися. Викликати раз або два - ще не гарантує гравцеві, що він буде членом основної команди. Все залежить від футболіста. Тому поки говорити нема про що,
- підсумував Фоменко.