Вихованець «Динамо», котрий встигнув пограти за «Іллічівець», «Арсенал», «Оболонь» та «Кривбас», а нині є гравецем ПФК «Олександрія», Олександр Іващенко розповів
1927.com.uaпро те, чому покинув стан киян та спрогнозував, хто стане чемпіоном.
- Чому ти покинув «Динамо»?
- Так розпорядилося футбольне життя. Хотілося грати, от і пішов.
- Політична ситуація в країні впливає на тебе, на клуб?
- Я думаю, нинішня ситуація зачепила всі клуби і всіх людей. Сподіваюся, незабаром все мине і буде якась стабільність.
- Як вважаєш, хто стане чемпіоном? За кого ти вболіваєш в чемпіонській гонці?
- Хотілося б, щоб «Дніпро» нарешті став чемпіоном, але, все-таки, думаю «Шахтар» не упустить чемпіонство. Він більш стабільний в кінцівці і у вирішальних матчах ніж «Дніпро», але я за «дніпрян»!
- Що можеш сказати про сьогоднішнє «Динамо» та про відставку Блохіна?
- «Динамо» необхідні зміни. Команда за останні 2 роки втратила свої позиції не тільки в турнірній таблиці, але і по грі. Зараз «Динамо» не таке грізне, як раніше, а відставка Блохіна - це наслідок того, що відбувається в клубі! Президент прийняв правильне рішення, так як необхідно було внести зміни. Було незрозуміло, за рахунок чого клуб може вийти з цієї ситуації.
- Кого можна виділити з гравців «Динамо»?
- Ярмоленка.
- А в чемпіонаті України з іноземців кого можеш виділити?
- Непогано виступає Мораєс із донецького «Металурга». Також хочеться виділити Срну та Велозу.
- Як ти вважаєш, хто стане кращим бомбардиром в ЧУ?
- Мораєс або Мбокані.
- Спілкуєшся з кимось із гравців «Динамо» зараз?
- Знаю Рибку і все.
Розмовляв – Ігор Гусаков