Олександр Іващенко: «Відставка Блохіна - це наслідок того, що відбувається в клубі!»

Динамо Київ 23 Квітня, 06:21
Вихованець «Динамо», котрий встигнув пограти за «Іллічівець», «Арсенал» та «Кривбас», а нині є гравецем ПФК «Олександрія» Олександр Іващенко розповів журналісту 1927.com.ua про те, чому покинув стан киян та спрогнозував, хто стане чемпіоном.

Вихованець «Динамо», котрий встигнув пограти за «Іллічівець», «Арсенал», «Оболонь» та «Кривбас», а нині є гравецем ПФК «Олександрія», Олександр Іващенко розповів

1927.com.ua

про те, чому покинув стан киян та спрогнозував, хто стане чемпіоном.

- Чому ти покинув «Динамо»?

- Так розпорядилося футбольне життя. Хотілося грати, от і пішов.

- Політична ситуація в країні впливає на тебе, на клуб?

- Я думаю, нинішня ситуація зачепила всі клуби і всіх людей. Сподіваюся, незабаром все мине і буде якась стабільність.

- Як вважаєш, хто стане чемпіоном? За кого ти вболіваєш в чемпіонській гонці?

- Хотілося б, щоб «Дніпро» нарешті став чемпіоном, але, все-таки, думаю «Шахтар» не упустить чемпіонство. Він більш стабільний в кінцівці і у вирішальних матчах ніж «Дніпро», але я за «дніпрян»!

- Що можеш сказати про сьогоднішнє «Динамо» та про відставку Блохіна?

- «Динамо» необхідні зміни. Команда за останні 2 роки втратила свої позиції не тільки в турнірній таблиці, але і по грі. Зараз «Динамо» не таке грізне, як раніше, а відставка Блохіна - це наслідок того, що відбувається в клубі! Президент прийняв правильне рішення, так як необхідно було внести зміни. Було незрозуміло, за рахунок чого клуб може вийти з цієї ситуації.

- Кого можна виділити з гравців «Динамо»?

- Ярмоленка.

- А в чемпіонаті України з іноземців кого можеш виділити?

- Непогано виступає Мораєс із донецького «Металурга». Також хочеться виділити Срну та Велозу.

- Як ти вважаєш, хто стане кращим бомбардиром в ЧУ?

- Мораєс або Мбокані.

- Спілкуєшся з кимось із гравців «Динамо» зараз?

- Знаю Рибку і все.

Розмовляв –

Ігор Гусаков