Початок зустрічі о 13:00.
В Одесу делегація «біло-синіх» прибула у вівторок, 22 квітня, і поселилася безпосередньо в Совіньоні в готелі, розташованому зовсім поряд з базою «Чорноморця», де, власне, і відбудеться поєдинок.
Напередодні зустрічі старший тренер «дубля» Валентин Белькевич відпустив в розташування команди «Динамо» (U-19) Романа Лазаровича і Ростислава Тарануху. Більш детальна інформація щодо складу «біло-синіх» напередодні зустрічі з одеситами тримається в таємниці.
Проти «Чорноморця» динамівці, незважаючи на гостьовий статус, зіграють у домашньої, білій формі, а воротар буде одягнений в сіре. Що стосується наших суперників, то вони вийдуть на поле в чорно-синій екіпіровці.
В Одесі та передмісті сьогодні прогнозується хмарна погода, але без опадів. Температура повітря досягне позначки +13 градусів.
Відігравши поєдинок, динамівці відразу візьмуть курс на Київ. Добиратися в столицю дублюючий склад буде на автобусі.