U-19. 10-й тур. «Динамо» - «Чорноморець» - 2:0

Динамо Київ 23 Квітня, 14:04
У черговому турі першості U-19 підопічні Олексія Герасименка здобули важливу перемогу над одеським «Черноморецем» - 2:0.

Три очки «біло-синім» принесли точні удари Щебетуна і Приймака.