Три очки «біло-синім» принесли точні удари Щебетуна і Приймака.
U-19. 10-й тур. «Динамо» - «Чорноморець» - 2:0
У черговому турі першості U-19 підопічні Олексія Герасименка здобули важливу перемогу над одеським «Черноморецем» - 2:0.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Три очки «біло-синім» принесли точні удари Щебетуна і Приймака.