Колишній нападник київського «Динамо», вихованець «біло-синіх», котрий тепер виступає за молдавську «Олімпію», по ходу дружньої розмови з журналістом 1927.com.ua розповів, в якому українському клубі пограв би, за кого вболіває в УПЛ, прокоментувував звільнення Блохіна, призначення Реброва та багато іншого.
- Я розірвав оренду з «Дачією», при цьому у мене до літа контракт з «Олімпією», але я там не був. Будучи в особистій домовленості з президентом, я попросив, щоб мене не заявляли і я навіть там не з'являвся.
- Дивишся чемпіонат України?
- Звісно! Упевнений, будь-який українець, який грає за кордоном, цікавиться чемпіонатом України.
- Дивився гру «Динамо» - «Шахтар»? Заслужена перемога «гірників»?
- Звичайно, дивився! Можу сказати, що перемога більш ніж заслужена і дивуватися тут нічому. «Шахтар» на голову сильніше, а то й на дві голови сильніший киян протягом останніх років, що він і довів у останній грі.
- Відставка Блохіна після цього матчу була логічною?
- Відставка Блохіна була логічною ще після вильоту від «Валенсії», як мінімум.
- Як ти вважаєш, в чому причина невдач київського «Динамо» і Блохіна?
- Блохін не клубний тренер, результати ніякі, якість гри ніяка, купа конфліктів з пресою, з футболістами. Напевно, Мілевський був правий, коли говорив, що у Блохіна «Я! Я! І тільки я!» Його ім'я, яке він заробив будучи футболістом, і самолюбство, мабуть, ніяк позитивно не позначилося на тренерській діяльності.
- Призначення Реброва - оптимальний на даний момент варіант?
- На даний момент - так! До кінця чемпіонату залишилося всього-нічого, при чому гіршою ніж є зараз ситуація в клубі бути не може, так що Ребров на мій погляд оптимальний варіант.
- Надалі він може бути повноцінним головним тренером без приставки в.о?
- Якщо команда виграє всі ігри в чемпіонаті і стане володарем кубка то дуже навіть можливо.
- В кого більші шанси на чемпіонство? І хто ним стане? За кого будеш вболівати у чемпіонській гонці?
- Я в вболіваю за «Шахтар», навіть не дивлячись на те, що майже 12 років був у «Динамо», але зараз дуже імпонує гра «Дніпра». Дуже якісний футбол показує. Це вони й продемонстрували в іграх з тими же «Шахтарем» і «Динамо», але, думаю, все одно чемпіоном буде «Шахтар».
- Якщо в Україні було б спокійно, в яку команду погодився б перейти?
- Складно сказати. В першу чергу, хочеться потрапити на тренера з яким би ми дивилися в одному напрямку і який сповідував би стиль гри, котрий мені підходив. Дуже подобається Роман Григорчук. Один з кращих тренерів в тактичному плані.
- Пограв би під керівництвом Григорчука?
- Без роздумів.
- Тобто стиль «Чорноморця» тобі імпонує?
- Так. Ми грали в кваліфікаційному раунді Ліги Європи саме таки проти «Чорноморця». Так що я переконався особисто з прикладу гри «Чорноморця». Дуже сильна і грамотна саме в тактичному плані команда.
- Григорчук - один з головних претендентів на пост головного тренера в «Динамо»…
- Такі розмови і чутки є, але думаю, Суркіс запросить іноземного фахівця.
- Хто б це міг бути?
- Важко навіть припустити. Але хотілося б, щоб не прийшов черговий «Газаєв», при якому люди «вмирають» від кількості фізичних навантажень. Нехай це буде тренер, який сповідує європейську методику, адже за якістю виконавців у «Динамо» питань ніяких.
- Газаєв «відкрив» Ярмоленка, Хачеріді, Зозулю…
- Ярмоленко, Зозуля і Хачеріді рано чи пізно стали би тими, ким вони зараз є. Це моя думка. Інша справа, що вони потрапили саме під Газаєва і тепер всі говорять, що саме завдяки йому вони стали зірками. Я так не вважаю.
Розмовляв – Ігор Гусаков