Відомий футбольний коментатор у своїй конференції на matchday.com.ua про перспективи Сергія Реброва.
«
Стосовно конфлікту Григорчук-Рамос. Ніхто ніякого реноме, на мій погляд, не зіпсував. Це всього-лиш емоції. Емоції - це нормально в такій ситуації. Емоції ці показують, що наш футбол - живий, і обидва тренери живуть саме цим футболом! І це прекрасно. Після матчу і Григорчук, і Рамос незалежно один від одного спокійно заявили, що жодного конфлікту між ними не було. Відверто кажучи, я особисто й одразу не сприймав це як конфлікт», - прокоментував Віктор Вацко