Олексій Андронов: Все залежить від Реброва

Динамо Київ 23 Квітня, 17:28
Відомий спортивний журналіст поділився думками з приводу нового головного тренера киян.

У своїй конференції, на rsport.ru , відомий спортивний журналіст Олексій Андронов відповів на запитання з приводу його думки, хто очолить київське «Динамо».

- Я не любитель складати «трійки», мені здається, ді Маттео - цікавий, Петреску, навіть - цікавий, Тухель - цікавий, і тд (це про далеке зарубіжжя). І ще є багато варіантів.... –

відмітив Андронов.

На запитання про те, чи є Григорчук потенційним кандидатом на пост головного тренера, Олексій відповів наступним чином:

- Він є потенційним кандидатом.. Але я б рахував Грозного попереду нього. Поки що всі карти у Реброва, тільки від нього все залежить.