Михайло Фоменко: «Ребров непогано грав, а у тренерській діяльності у нього вийде ще краще»

Динамо Київ 23 Квітня, 19:04
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про те, яким ви він бачить майбутнє Сергія Реброва на посаді поки що в.о. головного тренера «Динамо».

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко розповів про те, яким ви він бачить майбутнє Сергія Реброва на посаді поки що виконуючого обов'язки головного тренера «Динамо».





- З Сергієм я знайомий як ніхто інший. Він з'явився в «Динамо», коли я там працював. Він тоді починав грати і у нього непогано виходило. Я думаю, що у тренерській діяльності у нього вийде ще краще.

- Існує така думка, що з хорошого гравця не завжди виходить хороший тренер. Ви говорите, що у Реброва вийшло б...

- Я думаю, що це йому не загрожує.

- Які його якості сильні як гравця, як тренера, як людини?

- Він цілеспрямований хлопець, з характером. А що ще потрібно? Досвід він вже отримав, працюючи помічником. А зараз він почне сам працювати.