Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко в інтерв’ю
1927.com.uaпрокоментував останні новини з приводу можливого запрошення Бердиєва в «Динамо» та спрогнозував результат гри з «Чорноморцем».
- З’явилася інформація, що «Динамо» запрошує Бердиєва…
- Інформація щоразу змінюється. Сьогодні один тренер, завтра інший. В принципі, коли Бердиєв був в «Рубіні», то створював команду грамотно. У нього там були всі умови, гравці необхідні. Він займався станом команди з набором гравців, які потрібні тренеру і які хочуть грати. Ось ця сторона у нього присутня. Ті гравці, які не хочуть грати, не так віддаються, то вони потроху зникають. Залишаються ті, хто повністю віддається. Через це там і був результат. Менталітет у нього з більшою схильністю до наших гравців. Він - тренер жорсткий по відношенню до футболу, не до гравців, а саме до побудови дисципліни на полі.
- Офіційно «Динамо» може й робило йому пропозицію, але ще далі - всі переговори, угода, обговорення. Від офіційного запрошення до підписання контракту, завжди багато нюансів. Потрібно, щоб тренер і керівництво знайшли взаєморозуміння.
- «Динамо» потрібен український фахівець чи іноземець?
- Потрібно реально дивитися на речі. Мало хто з іноземців зараз поїде в Україну. Треба хорошого тренера, а хороший тренер поїде при тому, якщо дадуть йому перспективу, він буде 3 роки працювати і потроху робити команду. А зараз ми чекаємо, що команда з наступного сезону заграє. Сергій Ребров, Федоров - у них є перспектива. Будуть шукати компроміс, щоб вони працювали, тому що вони знають зсередини що твориться в команді.
- Хто з українських тренерів підходить під тактику «Динамо»?
- Мирон Маркевич в «Металісті» навчився більше працювати з іноземцями. Він набирав команду і робив її потроху. Головне зараз знайти взаєморозуміння, не треба робити якомога швидше, щоб вже зараз тренер подивився як команда грає, щоб потім внести підготовку.
- Чи зможе «Чорноморець» нав’язати свою гру «Динамо»?
- Григорчук на хорошій ноті вивів команду, хоча гравці пішли, але «Чорноморець» б'ється до кінця. У «Динамо» зараз немає командної гри, ось що головне. За рахунок дисципліни «Чорноморець» десь використовує момент, який йому трапляється.
- Гра буде дуже важка, але «Динамо» потрібно використовувати свої моменти. «Чорноморець» буде відкриватися. Найслабша ланка у «Динамо» - це оборона. «Чорноморець» спробує зіграти від оборони на різких контр атаках.
- Яким буде прогноз?
- Не знаю. Це другий матч Реброва. Хлопцям успіху, потрібно їх підтримати. Я думаю, з мінімальним рахунком «Динамо» 1:0 виграє.
Розмоволяв – Ігор Гусаков