В
інгер «Динамо» розповів про зміни в команді після відставки Олега Блохіна.
Про відмінність між тренерською роботою Реброва та Блохіна. - Ребров - тренер нової формації. Погляди на футбол і тренувальний процес у нього дещо відрізняються від тих, що були у Олега Володимировича. Навіть у дрібницях: комусь з наставників може не подобатися музика в роздягальні, а Ребров - не бачить у цьому нічого поганого. Скоріше, навпаки. А ще Сергій Станіславович частіше спілкується з гравцями - не тільки у тренувальному процесі. З ним можна говорити як про футбол, так і про життя.
Про втрачу очок у Львові. - Матч з «Карпатами» був для нас одним з найважливіших у чемпіонаті, і цілком зрозуміло, що виходили ми на нього, заряджені на перемогу. Але забили перший гол - і несподівано навіть для самих себе відійшли назад.
Вся справа в психології. Суперник зрівняв рахунок, ми знову повели. Не можна сказати, що після цього знову відійшли на заздалегідь підготовлені позиції, але кілька моментів поспіль не змогли реалізувати. Природньо, з'явилася нервозність: здавалося б, забий третій м'яч - і «Карпати» зупиняться. А за рахунку 1:2 ця бойовита команда билася до кінця - і за свій шанс зрештою вчепилася.
Про зміни в команді після відставки Блохіна. - Рішучих змін особисто я не помітив. Що й не дивно: і Ребров, і Рауль (іспанський тренер Рауль Гонсалес Руїс-Ріанчо) вели тренування і при Блохіні. Ще взимку з приходом Рауля у нас змінилася методика занять, ми більше стали працювати над тактикою, -
цитує Ярмоленка «СЕ».
Про поразку від «Шахтаря». - Перший тайм з гірниками ми повністю провалили - тут навіть говорити нема про що. До матчу домовлялися, що будемо діяти агресивно, пресингувати, не дозволяти суперникові розігрувати м'яч. Але вийшли - і стали грати з відходом. А пропустивши двічі, вже нічого не могли вдіяти. При тому, що після перерви виглядали набагато краще за суперника, який, зрозуміло, грав за рахунком.