«Чорноморець» - «Динамо»: останні новини перед грою

Динамо Київ 24 Квітня, 08:57
Сьогодні, 24 квітня, на стадіоні «Чорноморець», який розташований в одеському парку ім. Т. Г. Шевченка, відбудеться поєдинок перенесеного 20-го туру Прем’єр-ліги «Чорноморець» - «Динамо».

Сьогодні, 24 квітня, на стадіоні «Чорноморець»,

який розташований в одеському парку ім. Т. Г. Шевченка, відбудеться поєдинок перенесеного 20-го туру Прем’єр-ліги «Чорноморець» - «Динамо».

Стартовий свисток головного арбітра зустрічі Юрія Мосейчука о 19:30. Нагадаємо, що вчора у Совіньоні, на стадіоні НТБ «Чорноморець» зіграли молодіжні склади команд. Зустріч завершилась нічиєю 1:1. Також вчора провели свій календарний матч і команди U-19 «Динамо» та «Чорноморця». Гра у Конча-Заспі, на полі НТБ «Динамо» завершилась перемогою «біло-синіх» з рахунком 2:0.

Напередодні сьогоднішньої зустрічі, яка, безумовно, стане центральною грою 20-го туру, ні у складі «Динамо», ні у складі «Чорноморця», немає гравців які пропускатимуть матч у зв’язку із дискваліфікацією.

У той же час загроза дискваліфікації на наступну гру (нагадаємо, динамівці свій наступний матч проведуть у неділю в Донецьку, проти місцевого «Металурга») у разі чергової жовтої картки нависла одразу над дев’ятьма гравцями нашої команди. Серед них Домагой Віда, Євген Макаренко, Огнєн Вукоєвич, Лукман Аруна, Денис Гармаш, Сергій Сидорчук, Олег Гусєв, Андрій Ярмоленко та Дьємерсі Мбокані. У складі «Чорноморця» таких гравців четверо – Євген Зубейко, Іван Бобко, Володимир Аржанов та Олексій Антонов.

Основний склад, тренерський штаб та персонал «Динамо» прибув до Південної Пальміри вчора ввечері та оселився у готелі «Лондонська», який розташований в історичному центрі Одеси, поблизу Потьомкінських сходів та Театру Опери та Балета, а також неподалік від численних музеїв та морського вокзалу.

Виконуючий обов’язки головного тренера «Динамо» Сергій Ребров взяв на гру 17 футболістів, до яких долучився Євген Селін, який відіграв вчора один тайм у матчі молодіжних складів команд. Продовжують відновлення після травм Олександр Шовковський та Євген Хачеріді, проте повернувся до загальної групи Велозу. Також знову на всі сто готовий грати Лукман Аруна, який отримав кілька вихідних та пропустив минулий матч у зв’язку із тим, що його наречена була у пологовому будинку.

На традиційній передматчевій нараді, яка відбулася сьогодні вранці, було вирішено, що обидві команди гратимуть у домашніх комплектах форми, «Динамо» - у білому, а «Чорноморець» - у смугастому чорно-синьому. Голкіпери вдягнуть светри жовтого та помаранчевого кольорів відповідно.

Синоптики сьогодні обіцяють у Одесі сонячну погоду з хмарністю. Температура повітря на момент початку поєдинку складатиме близько +18°С.

Не дивлячись на те, що матч відбуватиметься посеред тижня, «Динамо» розраховуватиме на досить численну підтримку вболівальників. Ті ж вболівальники «біло-синіх», які не будуть підтримувати свою улюблену команду безпосередньо у Одесі, матимуть змогу подивитися гру у прямому ефірі на українському каналі «Футбол 2». Ще у шести країнах матч наживо транслюватиме канал «Спортклуб».