За деякими даними, вхід на стадіон заборонили кільком фанам. Однак, така заборона стала початком бойкоту, про що розповів Football.ua один з лідерів ультрас донеччан:
«Після матчу з «Таврією» клуб вирішив діяти, і нам дісталося і за піротехніку в Харкові, і за «політичні» пісні, і за інші грішки. Але інші хлопці вирішили підтримати забанених за принципом «один за всіх, всі за одного». Тому в найближчих матчах, напевно, фан-сектор Шахтаря буде пустувати. Подивимося, як довго діятиме покарання».