Суттєві втрати «Динамо» перед наступним матчем

Динамо Київ 24 Квітня, 19:00
Через перебір жовтих карток, троє гравців пропустять наступний матч проти донецького «Металурга».

Андрій Ярмоленко, Дьємерсі Мбокані та Євген Макаренко заробили по чотири жовті картки в нинішньому сезоні. Як наслідок, їм доведеться пропустити одну гру.

Нагадаємо, що матч «Металург Д» - «Динамо» пройде 27 квітня, в Донецьку. Початок о 19.30.