- На жаль, знову пропустили гол. Після пропущеного м’яча з такою командою, як «Чорноморець», грати важко. Тому що ця команда не дарма пропустила всього 18 голів у цьому сезоні.
- Чи задоволені ви результатом матчу, враховуючи його сценарій і те, що «Динамо» поступалося по ходу зустрічі?
- Задоволений тим, що хлопці вкотре проявили характер. Хлопці терпіли, старались. Але грати після пропущеного м’яча завжди важко. У «Чорноморця» були моменти, оскільки вони діяли на контратаках, маючи у своєму складі кваліфікованих футболістів.
- У якийсь момент гравці перестали ладнати з емоціями. Чи вважаєте ви допустимою таку поведінку?
- Звісно, це неприйнятно. Але і арбітр має вести себе належним чином, нормально провести бесіду з гравцями, а не чекати, коли хтось зірветься аби дати жовту картку.
- Тим не менш, було кілька моментів, коли арбітр сьогодні не дав червону картку, хоча й міг…
- Ви говорите про одну червону... Але і «Чорноморець» міг залишитись у меншості, коли Матос збив Гусєва, зірвав контратаку, вже маючи жовту картку. Ми мали відігруватись, грали агресивно. У такій грі могла бути жовта, нічого страшного. Головне, що у хлопців було бажання, була агресія.
- В кінцівці ви грали з двома нападниками. Чи плануєте ви грати з двома форвардами у стартовому складі у майбутньому?
- Звісно, плануємо. З «Чорноморцем» вирішили зіграти з одним форвардом. Ідейє вийшов у другому таймі та підсилив гру.
- Ви щось сказали в перерві Макаренку, який кілька разів не встигав за Матосом у першому таймі?
- Сказав, і не лише в перерві, а і перед грою. Попереджали, що Матос швидкісний футболіст, на якому основується багато атак «Чорноморця». До того ж він часто використовує закидання за спини захисникам. У другому таймі він виправився. Але ми в першу чергу самі виходили атакувати, але трохи не справились.