Експерти каналу «Футбол» у програмі «Футбол Live» дали свої коментарі щодо гри на стадіоні «Чорноморець» «Чорноморцю» «Динамо»
Олександр Головко: «Спочатку скажу по
Якщо говорити про
Йожеф Сабо: «Звичайно, ще зарано говорити про успіхи Реброва. Бо за такий час дуже важко щось змінити. Гра ще не налагоджена, дійсно, був сумбур.
І одесити, і кияни зіграли дуже важкі матчі з «Дніпром» і «Ворсклою» відповідно. Я не очікував від одеситів, що вони будуть у такому стані - грамотно побудували гру, не навали киянам ніякого простору, пресингували. Вони спіймали киян на контратаці, і це, звичайно, помилки «динамівців» - Драговича, Коваля... Вважаю, що Коваль дуже далеко вийшов з воріт. У випадку, коли захисник бореться з нападником, воротар повинен стояти на місці.
Вважаю, киянам пощастило, що вони змогли зрівняти рахунок і уникнути поразки. У них до того не було стовідсоткових моментів, щоб забити.