В пропущеній грі 20-го туру УПЛ між одеським «Чорноморцем» і київським «Динамо» (1:1) відбулися наступні пам'ятні події:
- «Динамо» провело 25-ю гру в поточному чемпіонаті 2013/14;
- «біло-сині» в п'ятий раз в нинішній першості зіграли внічию;
- серія, в якій «Чорноморець» не може дома перемогти «Динамо» досягла 9 матчів: +0=2-7 4:16;
- зігравши внічию «Чорноморець» перервав свою програшну домашню серію проти «Динамо», яка тривала 4 матчі, м'ячі 1:8;
- динамівці провели перший матч під керівництвом в.о. головного тренера Сергія Реброва на виїзді;
- «Динамо» вперше на виїзді з Сергієм Ребровим на чолі розписало з суперником «мирну угоду»;
- «Динамо» продовжило серію пропуску голів у чемпіонаті до 6 ігор, давши забити суперникам при цьому 10 м'ячів;
- «біло-сині» пропустили 30-й гол у поточному чемпіонаті УПЛ;
- Євген Макаренко в 18-й грі за «біло-синіх» забив свій перший гол у чемпіонаті України за «Динамо»;
- вперше в сезоні Євген Макаренко був визнаний шляхом голосування вболівальників кращим гравцем матчу у складі «Динамо»;
- другий раз поспіль найгіршим у складі «біло-синіх» шанувальники клубу назвали австрійського центрального захисника Александара Драговича;
- у другій грі поспіль пропускає гол у свої ворота Максим Коваль;
- гол Макаренко став 80-м забитим динамівцями в історії зустрічей з «Чорноморцем» та 30-м забитими ними на полі суперника;
- динамівці продовжили неприємну серію пропуску голів у свої ворота на чужих полях, довівши її до 12 матчів, пропустивши при цьому 20 голів. Востаннє на виїзді в чемпіонатах України «біло-синім» вдавалося зберегти свої ворота в недоторканності 20 квітня 2013 року у виїзному матчі з луганською «Зорею» (5:0);
- вперше в сезоні одразу три гравці киян Макаренко, Ярмоленко та Мбокані після чергових попереджень автоматично пропустять наступну гру УПЛ;
- Матч з «Динамо» залучив на стадіон «Чорноморець» найбільшу аудиторію в нинішньому сезоні - 26,542 глядачів.