- Звичайно, в кінці завжди прикро пропускати. Але нічого, це футбол, тим він і цікавий. Ми билися і старалися. Тому, думаю, що для нас це теж непоганий результат,
- цитує Антонова канал «Футбол 1»
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
- Звичайно, в кінці завжди прикро пропускати. Але нічого, це футбол, тим він і цікавий. Ми билися і старалися. Тому, думаю, що для нас це теж непоганий результат,
- цитує Антонова канал «Футбол 1»