- Щодо гри киян, то ніяких змін я не помітив. Командна гра не проглядається, весь розрахунок - на індивідуальну майстерність гравців, яке залишається дуже високим. Адже 80% гравців «Динамо» вже зараз можуть грати в сильних європейських чемпіонатах. У грі з «Чорноморцем» кияни врятувалися тому, що мали більш довгу лаву запасних і змогли створити тиск на ворота одеситів наприкінці матчу. Григорчук, на жаль, варіювати складом не може. Коротка лава запасних змушує «Чорноморець» звузити тактичний набір і навіть вдома грати від оборони в розрахунку на контратаки. Тому нічию вважаю закономірним результатом матчу,
- цитує Грачова «Газета по-українські».