Сьогодні відбулась зустріч «Динамо» – дітям Чорнобиля!», присвячена черговій річниці аварії на ЧАЕС. Після неї Андрій Ярмоленко відповів представникам ЗМІ на їхні запитання.
- Які настрої перед матчем з «Металургом», адже у першому колі «Динамо» виграло з рахунком 9:1?
- Це вже історія. У Донецьку ми побачимо зовсім інший «Металург». Та й давно ми не перемагали у Донецьку. Подивимось, як складеться гра, але сподіваюсь, що цього разу ми переможемо.
- А хто буде чемпіоном?
- Та мені якось байдуже. Напевно, «Шахтар». Мені б дуже хотілось, щоб це було «Динамо», але, на жаль, не цього разу.
- Які найвідчутніші зміни у тактиці, які приніс новий тренер?
- Впринципі, мені важко назвати Реброва новим тренером. Ми доволі довго працювали з ним і чудово знаємо його вимоги.
- А що він приніс нового в плані тактики?
-Т а ні, ми почали трошки інакше тренуватись ще під час зимових зборів, коли в команду прийшов тренер з тактики. І я думаю, що ми після зимових зборів покращили якість тактичної гри, і з «Чорноморцем» ми гарно зіграли, просто не вдалося перемогти.
- Як вам вдається відновлюватись після такої кількості ігор?
-У нас дуже гарний медичний персонал, і треба не лінуватись та виконувати всі їхні настанови. Грати через три дні на четвертий можливо. В Англії ж грають. І показують гарний футбол. Кожен футболіст вам скаже, що краще грати, ніж тренуватись.
- А як команда буде грати у Донецьку, за відсутності ключових гравців?
- У нас наразі два рівноцінних склади. Я думаю, тренер підбере хлопців, які будуть гідною заміною.
- А Ви в Донецьк поїдете?
- Ні, буду сидіти вдома, переживати за хлопців.
- Які в команди задачі на кінець сезону? Чи в пріоритеті для Вас кубок?
- У такої команди, як «Динамо», стоять задачі перемагати у кожному турнірі, в якому беремо участь. Та звісно ж радувати вболівальників.
- А чи стане перемога в кубку хоч якоюсь втіхою у цьому сезоні?
- Так, у цьому сезоні шанси в нас залишаються лише на кубок. Ми дуже хочемо його виграти, тому будемо старатися.
Відео: Ігор Міщенко