Андрій Ярмоленко: «Ми дуже хочемо виграти Кубок України». ВІДЕО

Динамо Київ 25 Квітня, 14:00
Сьогодні відбулась зустріч «Динамо» – дітям Чорнобиля!», присвячена черговій річниці аварії на ЧАЕС. Після неї Андрій Ярмоленко відповів представникам ЗМІ на їхні запитання.

Сьогодні відбулась зустріч «Динамо» – дітям Чорнобиля!», присвячена черговій річниці аварії на ЧАЕС. Після неї Андрій Ярмоленко відповів представникам ЗМІ на їхні запитання.

- Які настрої перед матчем з «Металургом», адже у першому колі «Динамо» виграло з рахунком 9:1?

- Це вже історія. У Донецьку ми побачимо зовсім інший «Металург». Та й давно ми не перемагали у Донецьку. Подивимось, як складеться гра, але сподіваюсь, що цього разу ми переможемо.

- А хто буде чемпіоном?

- Та мені якось байдуже. Напевно, «Шахтар». Мені б дуже хотілось, щоб це було «Динамо», але, на жаль, не цього разу.

- Які найвідчутніші зміни у тактиці, які приніс новий тренер?

- Впринципі, мені важко назвати Реброва новим тренером. Ми доволі довго працювали з ним і чудово знаємо його вимоги.

- А що він приніс нового в плані тактики?

-Т а ні, ми почали трошки інакше тренуватись ще під час зимових зборів, коли в команду прийшов тренер з тактики. І я думаю, що ми після зимових зборів покращили якість тактичної гри, і з «Чорноморцем» ми гарно зіграли, просто не вдалося перемогти.

- Як вам вдається відновлюватись після такої кількості ігор?

-У нас дуже гарний медичний персонал, і треба не лінуватись та виконувати всі їхні настанови. Грати через три дні на четвертий можливо. В Англії ж грають. І показують гарний футбол. Кожен футболіст вам скаже, що краще грати, ніж тренуватись.

- А як команда буде грати у Донецьку, за відсутності ключових гравців?

- У нас наразі два рівноцінних склади. Я думаю, тренер підбере хлопців, які будуть гідною заміною.

- А Ви в Донецьк поїдете?

- Ні, буду сидіти вдома, переживати за хлопців.

- Які в команди задачі на кінець сезону? Чи в пріоритеті для Вас кубок?

- У такої команди, як «Динамо», стоять задачі перемагати у кожному турнірі, в якому беремо участь. Та звісно ж радувати вболівальників.

- А чи стане перемога в кубку хоч якоюсь втіхою у цьому сезоні?

- Так, у цьому сезоні шанси в нас залишаються лише на кубок. Ми дуже хочемо його виграти, тому будемо старатися.

Відео: Ігор Міщенко