Ультрас «Динамо»: «Дякуємо Путіну за це. Знову помирив непримиримих!»

Динамо Київ 25 Квітня, 16:57
На своїй сторінці у Facebook, ультрас київського «Динамо» проанонсували те, що у спокійний час було неможливо!

На своїй сторінці у Facebook, ультрас київського «Динамо» проанонсували те, що у спокійний час було неможливо!

«Дякуємо Путіну за це! Знову помирив непримиримих!



27.04.2014, Неділя, 16.30, Харків, пл. Конституції.



Подія, яку до цього ніхто не міг собі уявити!



Спільний марш ультрас «Металіста» з ультрас «Дніпра» за Єдину Україну!



В програмі вже всіма улюблені хіти!



Бути всім! Більше піро і української символіки!» -

зазначили фанати.