«У мене є трирічний контракт з Києвом ... Я думаю, що в червні буде обговорення з «Динамо» і, можливо, з «Сент- Етьєном». Ми побачимо, чи дійсно «Сент- Етьєн» зацікавлений в мені. Невже ви думаєте, що я будь-якою ціною хочу покинути Україну? Ні, якщо я грав тут перші шість місяців, то й надалі міг би грати. Зміна тренера суттєво може змінити стан речей. У «зелених» є своя позиція, але поки що це тільки розмови»
, - підкреслив Бенуа.