- Враження від роботи з ним різні. З Блохіним у нас залишилися нормальні стосунки. Хоча зараз ми особливо не спілкуємося. У збірній він був досить простою людиною, але все ж прізвище «Блохін» на нього тиснуло. Він часто згадував свої досягнення, кажучи: «Я досяг того, я досяг цього», -
повідомляє сайт телеканалу «Футбол».