Андрій Воробей: «На Блохіна давило його прізвище»

Динамо Київ 26 Квітня, 09:28
Ведуча програми «Моя гра» на каналі «Футбол 1» Алла Бублій дізналася у екс-гравця збірної України Андрія Воробея про те, як йому працювалося з Олегом Блохіним:

- Враження від роботи з ним різні. З Блохіним у нас залишилися нормальні стосунки. Хоча зараз ми особливо не спілкуємося. У збірній він був досить простою людиною, але все ж прізвище «Блохін» на нього тиснуло. Він часто згадував свої досягнення, кажучи: «Я досяг того, я досяг цього», -

повідомляє сайт телеканалу «Футбол».