Знаменитий футболіст та тренер київського «Динамо», а також екс-наставник збірної України поділився з «Футболом 24» своїми міркуваннями та емоціями щодо політичної ситуації в країні.
«Сьогодні мені важкувато дивитися на ті речі, які в нас відбуваються. На те, що чинить Путін, - каже Йожеф Сабо. - Вмикаєш телевізор, Росію, - неможливо навіть слухати і дивитися. Це просто неподобство. Не знаю, як буде далі, але дещо страшнувато стало, що ми такі слабкі. Так і хочеться мені особисто, на 75-му році життя записатися в армію, взяти в руки зброю і піти захищати Україну. Знаєте, на серці нелегко...
Я тільки не розумію інше: чому народ не вставав, коли країною керував Янукович? Що робили люди в Донецьку? Зомбувалися, коли був Янукович. Невже люди не розуміли, що він творить? Зрозуміло, що це робить Росія. Путін сказав: «Я не дам провести вибори в Україні». Не знаю: відбудуться вибори, чи не відбудуться... Важко все це слухати і дивитися. Кожен день прокидаюся і думаю про те, що може самому треба піти, взяти автомат і обороняти нашу державу».