Колишній футболіст київського «Динамо» і тренер Анатолій Бишовець зробив вибір між «Манчестер Юнайтед» і київським «Динамо».
- Критичні ситуації зараз, наприклад, в «Манчестер Юнайтед» і в київському «Динамо». Україна вам, зрозуміло, ближче. Зате Англія - престижніше. Який клуб ви б обрали для роботи?
- Складний вибір. Київське «Динамо» - це і правда дуже близьке мені за менталітетом. Я думаю, що такий варіант можна розглядати. Що стосується «Манчестера», то тут є певні моменти, які є випробуванням на відвагу. Тут треба зважитися. Зважитися, щоб взятися і впоратися. Я згадую португальську команду «Марітіму» - до мого приходу вона відчувала великі проблеми. Але ми виправили становище, і якби «Марітіму» весь сезон провів на такому рівні, можна було б поборотися за призи, -
цитує трненра «Євроспорт».