Олександр Головко: «У Донецьку може виграти хто завгодно»

Динамо Київ 27 Квітня, 10:30
Колишній гравець столичного клубу поділився своїми думками напередодні матчу «Металург» - «Динамо».

Колишній гравець столичного клубу

поділився своїми думками напередодні матчу «Металург» - «Динамо».

- Буде важкий для обох команд матч. Киянам виїзні зустрічі проти «Металурга» завжди давалися непросто. Від «Динамо» зараз важко очікувати якихось серйозних змін у грі. Кияни як діяли досі, так будуть грати і в Донецьку. Відсутність Ярмоленка, Мбокані та Макаренка - це дуже серйозно. Ці гравці грають ключові ролі. Але відступати нікуди - «Динамо» боротиметься за перемогу. «Металург» у свою чергу теж має мотивацію, він бореться за місце в Лізі Європи. Спогади про поразку 1:9 в осінньому поєдинку повинні додати господарям азарту. Упевнений, що в цій грі виграти може хто завгодно, -

цитує експерта

U

a-

F

ootball.