Колишній гравець столичного клубу
поділився своїми думками напередодні матчу «Металург» - «Динамо».
- Буде важкий для обох команд матч. Киянам виїзні зустрічі проти «Металурга» завжди давалися непросто. Від «Динамо» зараз важко очікувати якихось серйозних змін у грі. Кияни як діяли досі, так будуть грати і в Донецьку. Відсутність Ярмоленка, Мбокані та Макаренка - це дуже серйозно. Ці гравці грають ключові ролі. Але відступати нікуди - «Динамо» боротиметься за перемогу. «Металург» у свою чергу теж має мотивацію, він бореться за місце в Лізі Європи. Спогади про поразку 1:9 в осінньому поєдинку повинні додати господарям азарту. Упевнений, що в цій грі виграти може хто завгодно, -
цитує експерта
U
a-
F
ootball.