Адміністратор «Спартака» розповів, чому Філімонов пропустив від Шевченка

Динамо Київ 27 Квітня, 10:57
Колишній адміністратор червоно-білих Олександр Хаджі назвав причину пам'ятного голу, який голкіпер збірної Росії пропустив у відбірковому матчі Євро-2000.

Колишній адміністратор червоно-білих Олександр Хаджі

назвав причину пам'ятного гол

у, який голкіпер збірної Росії пропустив у відбірковому матчі Євро

-2000.

- Найбільш пам'ятна перемога і найприкріша поразка?

- Перемог багато було. Зазначу Лігу чемпіонів 1995 року і шість виграних матчів з шести. А поразка - від «Антверпена» у півфіналі Кубка кубків - 1993. Нас тоді суддя сплавив.

- Ми думали, ви Україну-1999 згадаєте - та нічия будь-якої поразки варта. Що було в роздягальні?

- Не знаю, я туди не пішов - так засмутився. У віп-залі напився, -

цитує Хаджі «Советский спорт».

- Є версія, чому Філімонов той гол від Шевченка пропустив - коли усі за день до матчу в церкву поїхали, тільки він в храм не зайшов.

- У мене інша версія, лікар команди розповідав. Саша з п'ятнадцяти років, ще зі школи, був закоханий у свою майбутню дружину, обожнював її. А вона все ніяк не могла від нього народити. У нього з'явилася нова подруга, щось у них там було. І так вийшло, що восени 99-го і дружина завагітніла, і подруга. Уявляєте стан?! Воротарі ж взагалі іншої душевної організації, все переживають. Якби Романцеву розповіли, він би поставив Нігматулліна - і, можливо, нічого б не сталося.