На матчі «Металург» - «Динамо» аншлагу не очікується.
Як повідомив каналу «Футбол 1» касир стадіону «Металург», очікується середня для матчів чемпіонату України відвідуваність - 1500-1700 вболівальників, 2000 - максимум.
Зазначимо, що стадіон «Металург» у Донецьку вміщує 5094 глядачів.