На матч «Металург» Д - «Динамо» у кращому випадку збереться 2 тисячі вболівальників

Динамо Київ 27 Квітня, 13:54
На матчі «Металург» - «Динамо» аншлагу не очікується.

На матчі «Металург» - «Динамо» аншлагу не очікується.

Як повідомив каналу «Футбол 1» касир стадіону «Металург», очікується середня для матчів чемпіонату України відвідуваність - 1500-1700 вболівальників, 2000 - максимум.

Зазначимо, що стадіон «Металург» у Донецьку вміщує 5094 глядачів.