Президент ФФУ, в інтерв'ю програмі «В гостях у Дмитра Гордона», розповів за кого вболіває у протистоянні «Динамо» - «Шахтар»:
- Я взагалі зараз перестав вболівати за когось. Я вболіваю за футбол. Коли «Динамо» показує хорошу гру, вони для мене найкраща команда в світі. Коли «Шахтар» показує хорошу гру - для мене він найкращий у світі.
Коли вони грають між собою, то навпіл не розріжеш. Звичайно, десь є симпатії, антипатії з якихось питань. Але це дві рідні команди, -
розповів Коньков.