Воротар київського «Динамо» Олександр Рибка та в.о. головного тренера київського клубу Сергій Ребров прокоментували сьогоднішню сенсацію.
Олександр Рибка:
- Програли. Начебто, все робимо, всі стараються на полі, на тренуваннях. Пред`явити до когось претензії з приводу самовіддачі важко. Ви самі все бачите – результату немає.
- Дуже довго відсутній Хачеріді. В кожному матчі «Динамо» пропускає. Можливо, це з Хачеріді пов'язано, можливо з чимось іншим. На вашу думку, з чим саме?
- Не знаю, що ви хочете, щоб я Вам відповів. З чим це пов'язано - я не знаю. Подивіться, які ми м'ячі пропускаємо. Так, є якісь явні помилки захисника чи воротаря, або якісь незрозумілі рикошети, відскоки.
Сергій Ребров:
- Як ви вважаєте, відсутність ключових гравців через дискваліфікацію критично вплинула на сьогоднішню гру?
- Напевно, якось вплинула на ту кількість моментів, які ми створили. Потрібно було реалізовувати. Ми не реалізували - реалізував суперник.
- У перших таймах останніх матчів, це відноситься до матчів з «Ворсклою» і «Чорноморцем», і сьогоднішнього матчу, «Динамо» не так активно діє, як у другому таймі. Як вважаєте, з чим це може бути пов'язано?
- Та з тим, що ми пропустили. Ми не говорили в першому таймі стояти в обороні. Але все ж таки ми грали на виїзді. «Металург» Донецьк - кваліфікована команда. Намагалися пресингувати.
Але є така проблема і казали хлопцям про це. І сьогодні з бровки я кричав. Ми не грали другим номером у першому таймі. Можливо, психологічно хлопці самі відчули це.