Рибка та Ребров прокоментували поразку «Динамо»

Динамо Київ 27 Квітня, 20:30
Воротар київського «Динамо» та в.о. головного тренера київського клубу Сергій Ребров прокоментували сьогоднішню сенсацію.

Воротар київського «Динамо» Олександр Рибка та в.о. головного тренера київського клубу Сергій Ребров прокоментували сьогоднішню сенсацію.

Олександр Рибка:

- Програли. Начебто, все робимо, всі стараються на полі, на тренуваннях. Пред`явити до когось претензії з приводу самовіддачі важко. Ви самі все бачите – результату немає.

- Дуже довго відсутній Хачеріді. В кожному матчі «Динамо» пропускає. Можливо, це з Хачеріді пов'язано, можливо з чимось іншим. На вашу думку, з чим саме?

- Не знаю, що ви хочете, щоб я Вам відповів. З чим це пов'язано - я не знаю. Подивіться, які ми м'ячі пропускаємо. Так, є якісь явні помилки захисника чи воротаря, або якісь незрозумілі рикошети, відскоки.

Сергій Ребров:

- Як ви вважаєте, відсутність ключових гравців через дискваліфікацію критично вплинула на сьогоднішню гру?

- Напевно, якось вплинула на ту кількість моментів, які ми створили. Потрібно було реалізовувати. Ми не реалізували - реалізував суперник.

- У перших таймах останніх матчів, це відноситься до матчів з «Ворсклою» і «Чорноморцем», і сьогоднішнього матчу, «Динамо» не так активно діє, як у другому таймі. Як вважаєте, з чим це може бути пов'язано?

- Та з тим, що ми пропустили. Ми не говорили в першому таймі стояти в обороні. Але все ж таки ми грали на виїзді. «Металург» Донецьк - кваліфікована команда. Намагалися пресингувати.

Але є така проблема і казали хлопцям про це. І сьогодні з бровки я кричав. Ми не грали другим номером у першому таймі. Можливо, психологічно хлопці самі відчули це.