«Дуже приємно перегравати київське «Динамо». Вкрай важлива перемога. Ми зберігали дуже хорошу концентрацію і зуміли вирвати три очки. Зробили все можливе, щоб завоювати перемогу, дуже важливу для нас. - сказав бразилець офіційному сайту «Металурга».
У першому таймі важливо було не програти боротьбу. Це один з ключових моментів в канві нашого успіху сьогодні. У другому таймі ми забили першими - це було вкрай важливо. Коли ж «Динамо» зрівняло рахунок, ми дивилися на час: грати залишалося близько 20 хвилин. Мене не покидала віра в перемогу навіть тоді, коли рахунок став 1:1»,