Для півзахисника «Динамо» матч з донецьким «Металургом» став особливим, адже він не тільки вперше вийшов на поле у складі основної динамівської команди в поточному чемпіонаті України, а й відзначився забитим м'ячем.
За свою активність і ефективність Влад отримав похвалу від Сергія Реброва, а після поєдинку відповів на питання кореспондента офіційного сайту:
- Ми створили безліч моментів, які не реалізували. Коли зрівняли рахунок, у нас було дуже багато шансів, щоб вийти вперед, але підвела реалізація.
- Чи розраховували вийти на заміну перед початком матчу?
- Якщо я потрапив до числа 18-ти футболістів, які знаходяться в заявці, значить, я повинен бути готовий в будь-яку хвилину вступити в гру і посилити її. Звичайно, я готувався до цього і налаштовувався.
- Ви забили чудовий м'яч, розкажіть, як прийняли таке рішення?
- Завжди, коли я граю праворуч, мені зручніше зміщуватися, щоб підробити м'яч під ліву ногу. Так вийшло, що цього разу м'яч залетів у сітку.
- Чи ви були готові зі стартових хвилин відіграти матч так само ефективно?
- Якщо виходиш на поле у футболці «Динамо», природно, повинен з перших хвилин показувати все, на що ти здатний і викладатися на полі з 1-ї, 50-ї або 90-ї хвилини. Навіть якщо ти вийшов всього на пару хвилин, повинен показувати свій рівень.
- Ви сьогодні встигали скрізь - і в атаці, і в обороні. Це завдяки серйозному настрою на гру?
- Просто у мене така позиція, що я повинен і в захисті відпрацьовувати, і допомагати попереду - такі мої функції, тож не бачу в цьому нічого особливого.
- А стандартні положення тепер також входять до ваших обов'язків?
- Ні, просто перед виходом на поле мені тренери сказали, щоб кутові і штрафні удари розігрували з Гармашем і Гусєвим.
- Після перерви гра помітно пожвавилася, моменти з'являлися один за іншим. Якби забили першими, могли б перемогти?
- Так, дійсно, у нас було дуже багато моментів для того, щоб вирвати перемогу. Над реалізацією моментів будемо далі працювати на тренуваннях.
- Чи привітали вас партнери із забитим м'ячем?
- Які можуть бути поздоровлення, якщо ми програли. Зараз не до цього.
- Що далі робитиме команда?
- Готуватися, грати, щоб гідно завершити чемпіонат і набрати максимум очок.