Віктор Леоненко: «Блохін недолюблював Калітвінцева»

Динамо Київ 28 Квітня, 07:30
Колишній гравець київського «Динамо» Віктор Леоненко в ефірі «Великого футболу» прокоментував гру київського «Динамо» в минулому матчі з «Металургом».

По-перше, тренування в «Динамо» не змінюються. Це питання: якщо результату немає, то тренування треба замінювати. Я не бачу проблеми в нових заняттях. У будь-якого футболіста запитай - грати краще, ніж тренуватися. Після відставки Блохіна немає ніяких змін, про це сам Ребров говорив. Фізично команда була краще готова, ніж «Металург». Інше - футболісти не розуміють один одного. Відчуття, що перший день вийшли. Передачі в нікуди багато про що говорять.

Слава Богу, що до Реброва дійшло. Калтівінцев ще на Кубку Співдружності став кращим футболістом - це багато про що говорить. Раніше людину взагалі не помічали. Йому довіряти! Блохін його взагалі недолюблював. Про причини, правда, по телевізору не скажеш.