Футбольний експерт Іван Гецко прокоментував поразку «Динамо» від донецького «Металурга».
Футбольний експерт Іван Гецко прокоментував поразку «Динамо» від донецького «Металурга».
«
Що стосується «Динамо», то я вже казав: нереально за тиждень поміняти стиль, структуру гри, яка була два роки, - цитує Гецко
«Сегодня»
. - Це все наочно позначилося на вчорашній грі c донецьким «Металургом» (1:2). Важко судити Реброва, провини його в цьому ніякої немає, він виконуючий обов'язки і вимагати від нього чогось надприродного не можна. Проблема десь в колективі, в самолюбстві... А «Металург» після великої поразки в Києві на цю гру, звичайно, налаштовувався, як ніколи. Показали зуби, характер, продемонстрували, що з ними треба рахуватися і їх треба поважати. Сьогодні є багато сумнівів, що кияни будуть навіть третіми. Хоча Суркіс і говорив, мовляв, дай Бог, щоб ми були в п'ятірці. Мабуть, він десь щось передбачав».