Екс-арбітру ФІФА Мирославу Ступару не сподобалося суддівство у матчі "Металург Д - "Динамо. В інтерв'ю сайту ukrfootball.ua Ступар дав оцінку діям Юрія Вакса.
- Юрій Вакс працював у четвер на матчі «Говерла» — «Дніпро», а через кілька днів знову отримав призначення на чергову гру. При тому, що по матчу в Ужгороді до цього арбітра чимало претензій — це й незарахований гол Максима Фещука, який у голевому моменті перебував у правильній позиції й не був в положенні поза грою, й незрозуміле вилучення Сергія Кравченка. Зустріч у Донецьку Вакс провів краще, але не бездоганно в плані визначення дисциплінарних покарань. Наприклад, навіщо було давати картку Александару Драговичу, коли він зіграв рукою? Центральний захисник «Динамо» не діяв умисно, не намагався зірвати небезпечний прохід чи передачу. Звичайний ігровий епізод, який не повинен був мати такої реакції арбітра. Окрім того, не личить такому досвідченому рефері, як Вакс, так діяти, коли він зірвав атаку «Динамо» для того, щоби показати попередження гравцю «Металурга». Чому не дати дограти епізод до кінця, а вже потім нагородити винуватця «гірчичником»? При цьому арбітр продемонстрував би свою майстерність, а так непотрібна поспішність призвела до зриву атаки й розпалила пристрасті поміж футболістів.