Франков: «Ох, складно втримати такий колектив в руках...Але можливо!»

Динамо Київ 28 Квітня, 19:23
Головний редактор журналу «Футбол» у своїй конференції на Matchday розмірковує про гру «Динамо» під керівництвом Сергія Реброва.

Головний редактор журналу «Футбол» у своїй конференції на MatchDay розмірковує про гру «Динамо» під керівництвом Сергія Реброва.





«Я просто вражений тим, скільки футболістів «Динамо» звично, на біло-блакитному оці, виступає в стилі «грали добре, трохи не пощастило». Шкода, чорт забирай, від цього так просто не вилікуватися! Можу лише здогадуватися, який крик захоплення вирвався би з вуст, якби б Ідейє дострибнув до скидки на останніх секундах і створив чудо... От тільки що робити з явною імпотенцією у створенні гольових моментів, кричущими провалами в обороні і моментами одеситів, які цілком могли поховати інтригу матчу?! Хлопці, якщо не дивитися на ситуацію максимально неупереджено і зло, якщо не припинити всі ці виправдання і запевнення - ніякого толку не буде. Повірте, якщо ви дасте до того справжній привід, люди і оцінять, і підтримають - не такі вже вболівальники профани і сволоти, як вам часом здається.

Втім, мені здається, що якраз Сергій Ребров та Ігор Суркіс особливих ілюзій не відчувають. Як і раніше тактичний малюнок гри відсутній як такий, а гравці при всій своїй завзятості і фізпідготовці (іспанський спец з «Рубіна» потрудився?) Демонструють страшно недисципліновану, негідну динамівця і професіонала поведінка - виразилася, зокрема, в тому, що команда лопатою гребла картки в Одесі та обезлюділа до Донецька. Ох, складно утримати такий колектив в руках... Але можна. І ох як хочеться, щоб Сергій Станіславович втримав всю цю братію напередодні півфіналу Кубка. А потім - його виграв», -

написав Франков