Шарій: Якщо гравці не виконують вимог тренера, «Динамо» не допоможе навіть Моурінью

Динамо Київ 29 Квітня, 13:24
Рекордсмен вищої ліги 90-х Іван Шарій висловив свою точку зору щодо першої поразки Реброва.

- Маємо у 27-му турі першу поразку Сергія Реброва. Чи виникло у вас дежавю, що в Донецьку грає команда Блохіна?

- Я вже казав і повторю знову: динамівські легіонери не віддаються на всі сто. Ні тобі флангових атак, ні продуктивного підключення захисників попереду. Куди поділася фірмова флангова гра «Динамо»? З ностальгією пригадую часи, коли грали Косовський, Лужний. У них очі горіли, як в бика, який пре на червоне полотнище! А зараз що? Викладаються відсотків на 60. Практично кожна подача - за ворота або в руки голкіперу.

Якого тренера потребує «Динамо»? Знаєте, якщо нема виконавців, якщо вони не виконують вимог тренера - то навіть якщо сюди прийде Моурінью, вони так гратимуть далі. Дивишся: прізвища футболістів наче відомі, грають за національні збірні, а на полі - лебідь, рак і щука. І динамівського почерку немає. Колись, бувало, навіть не потрібно було дивитися, яка команда в якій формі грає - «Динамо» впізнавав з першого погляду. Зрештою, Реброву можна дати шанс. А в команду запросити футболістів, для яких честь клубу щось та й означає.